Tőlünk biztosan nem halljátok majd azt, hogy egy nőnek nem lehet karrierje. Mármint tőlünk, a kanfalkától. Nagyon helyes: dolgozzatok csak! De arra azért figyeljetek, hogy a ranglétrán óvatosan lépkedjetek felfelé…
Mondd el a véleményed

Tőlünk biztosan nem halljátok majd azt, hogy egy nőnek nem lehet karrierje. Mármint tőlünk, a kanfalkától. Nagyon helyes: dolgozzatok csak! De arra azért figyeljetek, hogy a ranglétrán óvatosan lépkedjetek felfelé…


Powered by WordPress