Amikor óvodás voltam, Kőszegen éltünk. Meséltem már, hogy egyke voltam, a szüleim házassága már akkor sem működött, amikor én megszülettem, így gyermekkoromban volt egy álmom.
Arról álmodoztam, a kőszegi Kálvária domb tetején álló templomban található egy titkos lakás, abban laknak az én testvéreim, egészen pontosan három nővérem. Akik valami miatt nem tudnak lejönni a dombról és nem tudnak engem látogatni. Amúgy is, ez egy óriási titok és rejtély és senkinek nem szabad erről tudni. Persze, meséltem én ezt a sztorit az óvodás társaknak ezerrel, hadd képedjenek le és cipeljék csak ők is velem együtt a titkom súlyát.
Ez nyilván álom volt, egy A teljes cikkért KLIKK!
