Bizonyára te is hallottál már róla, hogy az izzadság és más testváladékok az élet természetes velejárói. És ugye abban is könnyen megegyezünk, hogy ami természetes, az nem feltétlenül kellemes?
Mondd el a véleményed

Bizonyára te is hallottál már róla, hogy az izzadság és más testváladékok az élet természetes velejárói. És ugye abban is könnyen megegyezünk, hogy ami természetes, az nem feltétlenül kellemes?


Powered by WordPress