Ma nincs kedvem bevezetőt írni….Kezdjük! 🙂
Csomagolás: Egyszóval? Gagyi. 🙁 Tudom, egy 690 Ft-os rúzstól nem szabad sokat várni, már ami a csomagolást illeti, de ez tényleg katasztrófa! Szinte egyáltalán nem záródik, alig kattan, alig szorul és a felirat is elég könnyen kopik. A kupak tetején lévő, kis átlátszó részbe “fecskendezett” színminta ugyan segíti a fiókban vagy a rúzstartóban való kutatást – ez egy nagyon-nagyon jó ötlet volt, korábban ilyet csak a NYX Round rúzsainál láttam – de az én miniadagom pl. belefolyt a tégelybe, ami nem túl esztétikus, valljuk be. Egy szó, mint száz: ez a csomagolás A teljes cikkért KLIKK!


