Nagyon régóta csücsül ez az ezüst CT befotózva a gépemen, így arra gondoltam hogy ha már megtaláltam, bemutatom nektek. Tudom, hogy sokatoknak nem lesz nagy újdonság, azonban azt még inkább remélem, hogy lesz olyan akinek viszont igen! 🙂
A festék állaga kevésbé krémes mint a bronz verzióé (teszt itt), azonban kézmelegre jobban kezelhetővé válik az állaga is. Egy húzással is nagyon szép pigmentált csillogós-jeges ezüstöt kapunk – ez ugyan a szemhéjon némi satírozás után hajlamos fakulni, de építhető természetesen. Én még mindig a kézzel való felvitelre szavazok (higiénia ide vagy oda), A teljes cikkért KLIKK!
Mondd el a véleményed

