Már áradoztam pár posztban a Vanita szappanokról és van egy rossz hírem: ez most sem lesz másképp. Mert ezekre a termékekre nem lehet rosszat mondani. Elég, ha csak azt vesszük, hogy engem, a megrögzött tusfürdő pártit teljesen átterítettek a szappan használatra. A márka kínálata már eddig is elég széles volt, de az elmúlt hetekben két újdonsággal is kibővült (kakaóvajas és kaviáros). Ezek közül teszteltem le a kaviáros szappant.
A csomagolás nagyon igényes és szép, fekete papírdoboz arany feliratokkal, kis ablakocskával, minden információval. Nekem személy szerint nagyon tetszik, hogy nem csak celofánnal vagy papírral van becsomagolva, így egyértelműen prémium hatást kelt A teljes cikkért KLIKK!
Hirdetés
Mondd el a véleményed



