Utcazene színesben

Hirdetés

Sziasztok leányzók!

Biztosan sokan közületek, főleg akik a közelebbi részeken laknak, ismeritek az Utcazene fesztivált. Nos, idén is mint minden évben, kimentünk pár napot erre a nagy zenei rendezvényre. Én speciel két este néztem be a négyből, mert dolgoztam egész héten,és azért éjszakázás után felkelni full korán nem olyan vicces dolog, főleg nem letolni 8 óra munkát a dög melegben. Az utolsó nap volt a hét megkoronázása, és a baráti társasággal volt találkánk, így erre az alkalomra szereztem be ezt a színes, Atmosphere ruhát egy turiból. Nagyon olcsón jutottam hozzá, mégis nagyon a szívemhez nőtt a színeivel, a vidámságával.

Mivel még este A teljes cikkért KLIKK!

Hirdetés

: Beauty and love

Mondd el a véleményed

Hétvégi receptajánló – Barbecue oldalas krumplipürével

Átvett kép az angol Vogue szeptemberi címlapja