Vadasparki móka [ OUTFIT ]

Hirdetés
Sziasztok!
Nemrégiben egy szülinapi zsúr keretében ellátogattunk a szegedi Vadasparkba, ahol két új kiegészítőmet is felavattam. A barna minden árnyalatát felvonultató szettemmel egész jól beleolvadtam a környezetbe 🙂 Az elmúlt napokban azonban sajnos már megint csak esik és esik, így elég furcsa visszatekinteni ezekre a képekre. Hiszen a kalapot a tűző napsugarak kivédésére vettem fel, most pedig maximum az esőcseppek ellen védene…
Ha mindent nem is, de az ott viselt outfitemet ti is láthatjátok 😉
Nyári ruha: KIK

Kalap: RoseWholesale
Óra: RoseWholesale

Táska: Oasap
Szandál: Ipanema

Forró nyári A teljes cikkért KLIKK!

: Alanora

Hirdetés
Mondd el a véleményed

Baby blog

Heilig Gábor: “Az utolsó pillanatig Bajor Imi volt”