Sziasztok!
Nemrégiben egy szülinapi zsúr keretében ellátogattunk a szegedi Vadasparkba, ahol két új kiegészítőmet is felavattam. A barna minden árnyalatát felvonultató szettemmel egész jól beleolvadtam a környezetbe 🙂 Az elmúlt napokban azonban sajnos már megint csak esik és esik, így elég furcsa visszatekinteni ezekre a képekre. Hiszen a kalapot a tűző napsugarak kivédésére vettem fel, most pedig maximum az esőcseppek ellen védene…
Ha mindent nem is, de az ott viselt outfitemet ti is láthatjátok 😉
Nyári ruha: KIK
Kalap: RoseWholesale
Óra: RoseWholesale
Táska: Oasap
Szandál: Ipanema
Forró nyári A teljes cikkért KLIKK!
: Alanora
Mondd el a véleményed



