Iszom egy pohár vizet – ugye milyen természetes és magától értetődő – sokszor ki nem – mondott mondat ez? Természetesnek vesszük, de mégis mire felnövünk, elfeledkezünk a rendszeres vízivásról. De nem kellene, ha már gyógyvíz-nagyhatalom vagyunk, használnunk kellene őket alternatív módként betegségeink ellen.
Mondd el a véleményed



