Esküvők. Mindannyian tudjuk – nagyjából hároméves korunk óta -, hogy nekünk milyen lesz. Én világéletemben a Bazilikában szerettem volna férjhez menni egy Vera Wang-ben, és mindig tudtam, hogy a még meg sem lévő mopszom, Pierre hozza majd a gyűrűket, kis frakkban, a tanúm Andrej lesz, valószínűleg szörnyű menyasszony leszek, és levadászok mindenkit, aki nincs megfelelően öltözve, a szertartáson zokogni fogok a meghatottságtól, és utána a gödöllői kastélyban lesz a mulatság.
Azt viszont mindig nehéz kitalálni, mit vegyünk fel, hogyha meghívottként veszünk részt egy szertartáson.
Rengeteg olyan kérdés érkezik hozzánk, hogy mit is viselhetnétek egy esküvőn, illetve lagzin, mi illik, A teljes cikkért KLIKK!
Hirdetés
: Masni
Mondd el a véleményed
