X-faktor 2014: Szegedi Vargha Levente és Fancsalszki Viktor bekerült

ketten négy igent kaptak, találkozunk velük a táborban.
[Dátum: 2014.09.27. 20:45] A teljes cikkért KLIKK!

Source:: zene.hu

Mondd el a véleményed

A Trabant megszállottjai

X-faktor 2014: Erika Albera továbblépett