Tapolcáról, Tóth Gabi szülővárosából érkezett Budapestre a Rock-Inger, akik azt mondják, zenéjükhöz hasonló nemigen van a hazai palettán. A srácok rafináltak voltak, az R-Go Ballag a katona című slágerét dolgozták fel, Gabi földijeként pedig eleve jó eséllyel indultak a továbbjutásért. Bundáról természetesen szó sem volt, a csapat megnyerő volt, felkészült, szimpatikus és jó zenét csináltak.
[Dátum: 2014.09.28. 04:23] A teljes cikkért KLIKK!
Source:: zene.hu
Mondd el a véleményed



