Zámbó Jimmy halála után kapta meg az elismerést

A csepeli önkormányzat képviselő-testülete posztumusz díszpolgári címmel tüntette ki Zámbó Jimmyt. A kitüntetést szombaton este, a Jimmy emlékére megtartott gálaesten vette át a művész édesanyja Borbély Lénárd alpolgármestertől – értesült a Csepel.info.
[Dátum: 2014.09.28. 04:37] A teljes cikkért KLIKK!

Source:: zene.hu

Mondd el a véleményed

Már várjuk! Zenés dokumentumfilm készül a Balatonról

A kis barna mackó – 23. rész