A csepeli önkormányzat képviselő-testülete posztumusz díszpolgári címmel tüntette ki Zámbó Jimmyt. A kitüntetést szombaton este, a Jimmy emlékére megtartott gálaesten vette át a művész édesanyja Borbély Lénárd alpolgármestertől – értesült a Csepel.info.
[Dátum: 2014.09.28. 04:37] A teljes cikkért KLIKK!
Source:: zene.hu
Mondd el a véleményed



