Kábítószertől halt meg egy 17 éves fiú Törökbálinton. Úgy tudjuk egy olyan dílertől vette a drogot, aki háziőrizetben van, korábban ugyanis letartóztatták a rendőrök, de kiengedték, mert amit árult kábítószert, nem volt tiltó listán. Most háziőrizetben van, és ugyanúgy kábítószert árul, a szomszédok azt mondták, már félnek, mert minden nap nagyon sokan járnak hozzá drogért, ahogyan a most meghalt fiú …
Source:: tv2
Mondd el a véleményed



