40 év után leszúrta szomszédját

Életveszélyesen összeszurkálta saját sógorát egy férfi Jászkiséren. A két idős ember évtizedek óta haragban volt. Mivel egymás mellett laktak és naponta találkoztak egymással, szinte minden nap össze is vesztek valamin. A legutolsó vitájuk közben egyikük elővett egy konyhakést, és többször megszúrta a másikat. A megszúrt férfi élet és halál között van, az intenzív osztályon …

A teljes cikkért KLIKK!

Source:: tv2

Hirdetés
Mondd el a véleményed

Változtatott tanári szerződések

17 éves fiú halt meg a drogtól