Belezuhant a művház kéményébe

Beleesett a művelődési ház kéményébe egy férfi a Jász-Nagykun-Szolnok megyei Kunhegyesen. Tűzijátékot akart nézni, azért mászott fel először az épület tetejére, majd annak a kéményre, hogy jobban lássa, de belezuhant a húsz méteres kéménybe. A tűzoltók a férfit mentőkötéllel tudták csak kiszabadítani. …

A teljes cikkért KLIKK!

Source:: tv2

Hirdetés
Mondd el a véleményed

Halottak a hegyen a vulkán miatt

A zenekar marad, a dobos megy…