Halottak a hegyen a vulkán miatt

Már több mint 30 hegymászó holttestét találták meg a hegyimentők az egyik legismertebb japán hegyen. Minden előjel nélkül ugyanis kitört egy vulkán, a legtöbben a hatalmas füst miatt haltak meg, sokaknak pedig egyszerűen megállt a szívük a rémülettől. A hegyimentők szerint a 20 centi vastag vulkáni hamu alatt még több turista holtteste lehet. Japánban azonnali vizsgálat indult, hogy miért nem jelezték előre a hatóságok a pusztító vulkánkitörést. …

A teljes cikkért KLIKK!

Source:: tv2

Hirdetés
Mondd el a véleményed

Fantomvárosok a halottak miatt

Belezuhant a művház kéményébe