Drogterjesztő bandára csapott le a rendőrség és a TEK. Egyszerre három helyen helyen fogtak el, összesen 11 embert. A bűnszervezetet hónapok óta figyelték, az új, pszichoaktív drog, a zene terjesztését akarják visszaszorítani az akció sorozattal a rendőrök. A házkutatások alatt rengeteg kábítószert, azok adagolásához szükséges eszközöket és készpénzt találtak a rendőrök. …
Source:: tv2
Mondd el a véleményed



