Drogbandát vittek el a kommandósok

Drogterjesztő bandára csapott le a rendőrség és a TEK. Egyszerre három helyen helyen fogtak el, összesen 11 embert. A bűnszervezetet hónapok óta figyelték, az új, pszichoaktív drog, a zene terjesztését akarják visszaszorítani az akció sorozattal a rendőrök. A házkutatások alatt rengeteg kábítószert, azok adagolásához szükséges eszközöket és készpénzt találtak a rendőrök. …

A teljes cikkért KLIKK!

Source:: tv2

Hirdetés
Mondd el a véleményed

Megint egy halálos verseny

Elszabadult a Hepatitis-járvány