Elszabadult a Hepatitis-járvány

Egyre több a Hepatitises beteg. Van olyan régió az országban, 7-szer annyian betegek, mint két éve. A hepatitis “A” széklettel terjed, a leghatékonyabban a kézmosással lehet védekezni ellene. Hányás, hasmenés a tünet, és az, hogy az ember szeme, vagy súlyosabb esetben a bőre is besárgul. Borsodi falvakban már lakossági tájékoztatókat függesztettek ki az orvosi rendelőkben, a tisztiorvosi hivatal pedig védőoltásokat ad a legveszélyeztetettebb helyeken élőknek. …

A teljes cikkért KLIKK!

Source:: tv2

Hirdetés
Mondd el a véleményed

Drogbandát vittek el a kommandósok

Kamion, busz, kisbusz ütközött