Kegyetlenül terjed az Ebola Nyugat-Afrikában, közel 40 éve nem volt ilyen súlyos járvány. Már 3 ezernél is többen haltak meg, néhány hét alatt, és persze rengeteg a beteg. Van olyan afrikai város, ahol éjjel-nappal kijárási tilalmat rendeltek el – így szabályos fantomvárosok jönnek …
Source:: tv2
Mondd el a véleményed



