2015-től ad áramot, gázt és távhőt a nemzeti közműszolgáltató cég, Lázár János beszélt erről Makón, egy vállalkozói fórumon. A nemzeti közműszolgáltató a kormány tervei szerint teljesen állami tulajdonú lesz és olcsóbban adja majd az áramot és gázt, mint a jelenlegi szolgáltatók. Lázár János azt mondta: az a cél, hogy az emberek és a vállalkozások olcsó energiát kapjanak. Az Együtt PM szerint nem lehet olcsóbb sem a gáz, sem a villany, ha mégis …
Source:: tv2
Mondd el a véleményed



