Lopják a bicikliket

Lopják a bicikliket, ezért Nagybajcson bevezették, hogy összeírják, regisztrálják a bicikliket. MInden tulajdonos kap egy igazolványt, rajta a bicikli azonosítója, és ezzel tudja majd igazolni, hogy az övé a kerékpár, ha megállítja a rendőr.
A tulajdonosok azt remélik, hogy így nem lopják majd el a biciklijüket, ha a tolvaj látja, hogy az bicikli regisztrált. Vagy ha mégis, akkor hamarabb megtalálja majd a rendőrség. …

A teljes cikkért KLIKK!

Source:: tv2

Hirdetés
Mondd el a véleményed

Új időpontban az Édes Élet!

Jövőre állami közműcég