Lopják a bicikliket, ezért Nagybajcson bevezették, hogy összeírják, regisztrálják a bicikliket. MInden tulajdonos kap egy igazolványt, rajta a bicikli azonosítója, és ezzel tudja majd igazolni, hogy az övé a kerékpár, ha megállítja a rendőr.
A tulajdonosok azt remélik, hogy így nem lopják majd el a biciklijüket, ha a tolvaj látja, hogy az bicikli regisztrált. Vagy ha mégis, akkor hamarabb megtalálja majd a rendőrség. …
Source:: tv2
Mondd el a véleményed



