Két hónap alatt kétszer raboltak ki egy szegedi dohányboltot. Tegnap éjjel késsel fenyegetett meg a rabló az eladót, majd elvitte a bevételt. Júliusban pedig egy botszerű tárggyal rabolták ki ugyanazt az üzletet. A rendőrök szerint egyébként nem kizárt, hogy mindkét rablást ugyanaz a férfi követte …
Source:: tv2
Mondd el a véleményed



