Koldusnak álcázott adóellenőrök járják Gyulát, cigarettát kéregetnek, aztán ha látják, hogy valaki olyan dobozból ad nekik, amin nem magyar az adójegy, akkor megbüntetik, ez a történet kering a közösségi oldalakon. A bírságról pedig azt írják, hogy 30 ezer forint szokott lenni. A NAV-nál azt mondják: ők soha nem öltöznek koldusnak és soha nem kunyerálnak cigarettát, különben is az ilyen típusú razzia túl drága lenne és sokáig tartana. …
Source:: tv2
Mondd el a véleményed



